پنجشنبه , 9 بهمن 1399

شرایط فروش اقساطی ام وی ام 315 هاچ بک اسپرت

شرایط فروش اقساطی ام وی ام 315 هاچ بک اسپرت

7 آبان 1397 اخبار خودرو 118234 بازدید
عطف به قرارداد فی ما بین شرکت صنایع خودروسازی مدیران و شرکت خودران وفا ، مشتریان می توانند نسبت به خرید خودرو از طریق تسهیلات شرکت خودران وفا با حداکثر 50% تسهیلات 36 ماهه تنها با یک فقره چک ضمانت از روز شنبه مورخ 97/08/05 با قیمت قطعی و تعداد محدود به صورت منعطف و مطابق با جدول ذیل اقدام فرمایند :

شرایط فروش اعتباری ام وی ام 315 هاچ بک اسپرت

مشخصات فنی ام وی ام 315هاچ بک اسپرت+ امکانات و تصاویر

نکات مهم :

  1. جداول فوق تنها بخشی از حاالت متعدد شرایط منعطف شرکت خودران وفا بوده و با توجه به درخواست مشتری قابل تغییر است و در بخشنامه به عنوان نمونه ای از این حالت ها ارسال می گردد، بدین معنی که مدت زمان اقساط از 2 تا 21 ماه با فواصل زمانی ماهانه و درصد پیش پرداخت از 61 تا 41 درصد قیمت خودرو قابل انتخاب می باشد.
  2. مبلغ فروش خودرو و مبالغ اقساط متناسب با درصد پیش پرداخت، میزان تسهیلات و دوره مدت اقساط مورد انتخاب مشتری توسط سایت شرکت خودران وفا به آدرس vafa.ir به صورت Online و لحظه ای قابل محاسبه و قابل رویت می باشد.
  3. پیش پرداخت اولیه فقط از طریق درگاه Online بانک سامان در وب سایت شرکت خودران وفا قابل پرداخت می باشد، همچنین جهت پرداخت اقساط نیاز به ارائه هیچگونه چکی از طرف مشتری نمیباشد و پرداخت اقساط به صورت ماهیانه و Online و از طریق وب سایت شرکت خودران وفا و همچنین دستگاه های خودپرداز بانک سامان در سراسر کشور قابل پرداخت می باشد و تنها یک چک بابت ضمانت بازپرداخت از مشتری اخذ می گردد.
  4. کلیه شرایط ثبت نام، ضامنین و دیگر شرایط مورد نیاز نمایندگان و همچنین متقاضیان به همراه راهنمای ثبت نام در وب سایت شرکت خودران وفا قابل رویت می باشد.
  5. نمایندگان محترم می توانند جهت کسب اطالعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت نام با واحد فروش تماس حاصل فرمایند.
  6. کمیسیون نماینده در این ثبت نام به صورت فروش عادی محاسبه و پرداخت می گردد.
امتیاز دهی
بدون رتبه
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
اشتراک
Print
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخفی کردن نمایش نظر ها (0)

شما در پاسخ به

نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از بررسی مدیریت نمایش داده خواهد شد. باتشکر

لطفا یک نظری بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدلطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
ارسال دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان